Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Dragon Ball: Curse of the Blood RubiesRated ★ 4.0