Series
Ratings
24
Secret GardenRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0