Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0