Titles you rated
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
블리치Rated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0