Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
MarshallRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
How It EndsRated ★ 1.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The LaundromatRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Phantom of the OpenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5