Series
Ratings
23
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0