Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 2.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5- Jinju's pearlRated ★ 4.0
Seo BokRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Seventeen Power Of Love : The MovieRated ★ 3.5