Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
I am MoreRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0