Movies
Ratings
1715
QueerRated ★ 3.5- BukhansanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The Pod GenerationRated ★ 2.0
Sunset SunriseRated ★ 3.5
RipplesRated ★ 3.5
JulesRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
(Ab)normal DesireRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
HandRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.0
The Book of SolutionsRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 2.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.5