Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
NomadlandRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
CopycatRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5