Movies
Ratings
123
InceptionRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0