Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 0.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Hana's Lazy MealsRated ★ 2.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 2.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5