Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0