Movies
Ratings
152
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0