Movies
Ratings
284
EnchantedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
EntrapmentRated ★ 4.0