Series
Ratings
77
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0