Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5