Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 2.0
Open SeasonRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 1.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.0
The Tale of DespereauxRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0