Titles you rated
LifeRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5