Movies
Ratings
511
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 3.5
2046Rated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
69Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0