Titles you rated
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 The MasterRated ★ 4.0 The MasterRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Paris, TexasRated ★ 4.0 Paris, TexasRated ★ 4.0
 Stop Making SenseRated ★ 5.0 Stop Making SenseRated ★ 5.0
 Sound of MetalRated ★ 4.0 Sound of MetalRated ★ 4.0
 Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0 Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
 SolarisRated ★ 4.0 SolarisRated ★ 4.0
 Memories of MatsukoRated ★ 3.5 Memories of MatsukoRated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 4.0
 Hotel MumbaiRated ★ 4.0 Hotel MumbaiRated ★ 4.0
 Tony TakitaniRated ★ 4.5 Tony TakitaniRated ★ 4.5
 HappyendRated ★ 3.5 HappyendRated ★ 3.5