Movies
Ratings
351
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5