Series
Ratings
14
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5