Series
Ratings
39
The Queen's GambitRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5