Series
Ratings
134
Some Day or One DayRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Bates MotelRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0