Series
Ratings
77
Reborn RichRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0- Good BoyRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
ElpisRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 3Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.0