Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0