Movies
Ratings
17
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5