Titles you rated
The VillageRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
TarRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5