Movies
Ratings
596
The CraziesRated ★ 0.5
HancockRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0