Movies
Ratings
984
GhostRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0