Titles you rated
TarzanRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0