Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5