Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0