Titles you rated
VeteranRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 0.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5- HeartbreakersRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 1.5
Rough PlayRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0