Titles you rated
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5