Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.5