Movies
Ratings
1552
MemoriesRated ★ 3.5
The Maltese FalconRated ★ 2.5
The SandlotRated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 2.0
13 AssassinsRated ★ 3.5
The Best Years of Our LivesRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Bringing Out the DeadRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Last Temptation of ChristRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.5
PattonRated ★ 2.0
Runaway JuryRated ★ 3.0
The PlayerRated ★ 2.5
The African QueenRated ★ 2.5
Indecent ProposalRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5