Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0