Titles you rated
Dead RushRated ★ 1.0
TimecrimesRated ★ 4.0
DreddRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 1.0
The Dark TowerRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 1.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Great ActorRated ★ 2.0
The Transporter RefueledRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Emoji MovieRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0