Series
Ratings
15
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0