Movies
Ratings
817
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0