Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The TigerRated ★ 4.0
MantisRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5- Kenzo WorldRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0