Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0