Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0