Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 0.5
The MarvelsRated ★ 0.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Steamboat WillieRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.5
The RainmakerRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5