Series
Ratings
12
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5
Ms. MarvelRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 0.5
SuitsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.5