Movies
Ratings
77
I Am SamRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0