Series
Ratings
92
Resident PlaybookRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Fly to the DanceRated ★ 4.0- Street Man FighterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0