Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5